Thursday, December 23, 2010

Lina Jõululauale


Meil Isetegijates oli selline tore koostegemine. Sai see alguse vist kuskil oktoobri keskpaigas. Õhesõnaga üks igati tore projekt. Minu suuretoa laud sai ka lõpuks endle ühe toreda katte.

0 Comments:

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< Home